COPYRIGHT © NASZE NOWE. ALL RIGHTS RESERVED

PROJEKTOWANIE

Kompleksowe projekty wnętrz prywatnych i przestrzeni publicznych.

Proces realizacji naszych projektów możemy wesprzeć nadzorem autorskim.

MINIDOMKI

To nasza wielka pasja i miłość do „małego” życia. Wierzymy w hasło: usuń to, co zbędne, żeby zrobić miejsce na to, co naprawdę ważne.

KONSULTACJE

Czasem pełen projekt nie jest potrzebny, wystarczy dobra porada.

PROCES

 • 1

  Poznajmy się

  Na początku poznajemy się nawzajem. Pomagamy w sprecyzowaniu i ustaleniu potrzeb oraz klimatu w jakim będziemy projektować.

 • 2

  Plan

  W formie projektu 2D prezentujemy pomysły i rozwiązania przestrzenne. Jest to etap w którym omawiamy wszystkie potrzeby funkcjonalne, upodobania i założenia.

 • 3

  Tablica inspiracji

  Gromadzimy zdjęcia wnętrz i przedmiotów oddających klimat projektu, wyznaczając w ten sposób charakter przyszłego wnętrza.

 • 4

  Inwentaryzacja

  Dokonujemy dokładnego pomiaru i oględzin projektowanej przestrzeni.

 • 5

  Model wnętrza

  Płaski projekt staje się trójwymiarowy. Ustalenia z układu funkcjonalnego przedstawiamy w formie przestrzennej.

  Możemy wykonać również wizualizacje wnętrz.

 • 6

  Projekt techniczny

  Po dokładnym uzgodnieniu wszystkich kwestii projektowych i ostatecznym zatwierdzeniu modelu przechodzimy do sporządzenia projektu technicznego. Przygotowana dokumentacja zawiera wszystkie informacje potrzebne dla wykonawcy do zrealizowania wymarzonego wnętrza.

 • 7

  Lista materiałów i wyposażenia

  W formie tabeli wypisujemy wszystkie potrzebne materiały i elementy wyposażenia potrzebne do zrealizowania projektu, wraz z ilościami i cenami. Lista jest tworzona nie tylko w zgodzie z założeniami estetycznymi, ale również z finansowym aspektem przedsięwzięcia. na tym etapie kończy się proces projektowy.

  Naszą współpracę możemy też rozszerzyć o nadzór autorski nad projektem – czyli wsparcie Inwestora na etapie realizacji.

 • 8

  Realizacja - Nadzór autorski

  Opieka nad realizacją projektu, czyli tzw. nadzór autorski, rozpoczyna się od dnia zatwierdzenia ostatecznej wersji projektu i rozpoczęcia prac na budowie. Koordynujemy prace budowlane i zamówienia materiałów tak, żeby cały proces przebiegał sprawnie.